Nikdy nekončící boj.

15. října 2014 v 22:41 | Domí
Nezáleží na tom, jestli se přestěhujete, jestli změníte školu, práci, kamarády, přítele. Dokonce nezáleží ani na tom, jestli se vaše dlouhé čokoládově hnědé vlasy setkají s podlahou kadeřnictví nebo se během několika hodin stanete muži obdivovanou plavovláskou. Nové tetování, obměna šatníku, plastika nosu, prsou, čehokoliv - neutečete před sebe samou. Nestanete se proto někým jiným - a to ani tehdy, kdy vaše váha spadne pod hranici podvýživy. Kolik z vás jde pouze za tou vidinou, že to někdy později bude jiné a zaručeně lepší - kolik z vás odkládá svůj vysněný život na dobu, kdy se něco změní - kolik z vás žije z budoucnosti víc, než z okamžiku, který zrovna plyne?

Celou dobu jsem to tak dělala, upla jsem veškerou pozornost k tomu, co bude, čekala na den, kdy začne ten opravdový život a kdy se ten můj obyčejný přehoupne do toho neobyčejného. Pořád jsem odkládala život, zatímco mi protékal mezi prsty. co nezhubla.
 


Komentáře

1 jedině ona jedině ona | 16. října 2014 v 18:13 | Reagovat

Hodně štěstí Domí, zasloužíš si už konečně normálně žít..

2 Alexis (wannabeperfect) Alexis (wannabeperfect) | E-mail | 6. ledna 2015 v 15:29 | Reagovat

pekný článok...tiež som dlho čakala na ten DEŇ kedy bude zrazu všetko perfektné, až som sa zastavila, a obhliadla sa späť, koľko rokov som strávila tým hľadaním a čakaním...a nakoniec to aj tak neprišlo. ten perfektný deň bol keď som sa rozhodla s tým skončiť a začať žiť svoj život. aj keď stále sa občas cítim ako tá 16ročná, stratená, ktorá sa nikam nepohla ale to nieje pravda. a síce ešte presne neviem,ani teraz,kto som a čo chcem,ale pracujem na tom. a ja dúfam že sa toto podarí aj tebe. držím ti palce, úprimne, nech sa ti to podarí. nech si šťastná a žiješ svoj život, užívaš si ho a vážiš si ho. človek občas spadne a stratí nad sebou kontrolu,ale víťazstvo je vstať a ísť ďalej, minulosť nechať tak. prepáč za toľké rozpísanie len tvoj článok vo mne vyvolal veľa emócií a spomienok. good luck Domí, ži svoj život!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama